A A A

Telová soľ s kryštálmi z Mŕtveho mora

Telová soľ jemne čistí pleť, odstraňuje odumreté bunky, stimuluje obnovu pokožky, detoxikuje a zároveň ju obohacuje o jedinečný komplex až 26 minerálov a stopových prvkov.

Pokožka sa stáva pružnou, jemnou, elastickou, získava napnutý a zdravý vzhľad. Má anticelulitídny efekt. Soľ z Mŕtveho mora obsahuje aktívne minerálne prvky, ktoré tvoria až 70% výrobku. Jedná sa o ekologicky čistý produkt.

Účinky:

jemná exfoliácia
stimulácia prekrvenia
absorbcia škodlivých látok a toxínov
nasýtenie pokožky minerálmi a stopovými prvkami
Použitie a pomoc pri:

- ekzéme, lupienke

 

 

Detoxikačné náplaste

Detoxikačné náplaste sú vynikajúcou alternatívou klasických agresívnych metód očisty organizmu. Čistenie pomocou náplastí Master Herb má priaznivý vplyv na celý organizmus, sú absolútne nezávadné a nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Použitie náplastí je pohodlné a prispôsobené fyziológii ľudského organizmu, úplne vylučujú nutnosť dlhých a nepríjemných procedúr medikamentóznej terapie. Použitie detoxikačných náplastí naviac zvyšuje imunitu, odstraňuje únavu, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organizmu.

https://www.stiande.sk/produkty/master-herb/22-detoxikacna-naplast-na-nohy-master-herb

 

 

Bylinný čaj s pestercom na detoxikáciu pečene a žlčníka

 

Kontaktujte ma a získajte jedinečné výhody

Povedzte mi, čo potrebujete, a ja Vám odpoviem do max 24 hodín.

Kontaktujte ma

Copyright: www.stiande.sk 2018-2021  Táto stránka má informatívny charakter, nezbierame a nespracovávame žiadne osobné údaje.

Dizajn a realizácia: TREBOR 2018