A A A

Blog

Telová soľ s kryštálmi z Mŕtveho mora

Telová soľ jemne čistí pleť, odstraňuje odumreté bunky, stimuluje obnovu pokožky, detoxikuje a zároveň ju obohacuje o jedinečný komplex až 26 minerálov a stopových prvkov.

Keď ženám záleží na zdraví


Vedeli ste o tom, že menštruačné vložky sú u nás vyrábané z odpadových materiálov? Teraz už chápem, prečo sa tomuto materiálu môj organizmus bránil.

KOZMECEUTIKÁ, TRANSDERMÁLNA KOZMETIKA A AKNÉ

--svojou účinnosťou - bežne v kozmetických produktoch sa nachádza okolo 2-3% účinnej látky, ale výrobky TianDe obsahujú až 20-30% účinných látok. Majú blahodárne účinky na omladenie pleti, hĺbkovú regeneráciu a výrazne spomaľujú proces starnutia. Produkty sa radia do vyššj kozmetickej triedy a to sú práve kozmeceutiká s transdermálnym účinkom

PSORIÁZA (LUPIENKA)

Existujú rôzne formy psoriázy, ktoré sa odlišujú podľa miesta výskytu a vzhľadu ložiska. Výskyt a rozloženie psoriatických ložísk je rôznorodé. Kým niekto má iba jedno ložisko na určitom mieste tela, iní sú postihnutí chorobu po celom tele.

Aj vy sa trápite s nachladnutím, bolesťou hrdla, nádchou alebo bolesťami. Mám pre Vás dobrú správu a aj výbornú osobnú skúsenosť

Podkategórie

Kontaktujte ma a získajte jedinečné výhody

Povedzte mi, čo potrebujete, a ja Vám odpoviem do max 24 hodín.

Kontaktujte ma

Copyright: www.stiande.sk 2018-2021  Táto stránka má informatívny charakter, nezbierame a nespracovávame žiadne osobné údaje.

Dizajn a realizácia: TREBOR 2018